Podsumowanie otwartego turnieju sparingowego dla dzieci i kadetów – “Lee Mini Cup”

Zapraszamy do zapoznania się z krótkim podsumowaniem ogólnopolskiego turnieju sparingowego muaythai, który odbył się w miniony weekend w Żarach.

684

W 19 listopada w Żarach (woj. lubuskie) odbyła się 8 już edycja najpopularniejszego wśród najmłodszych turnieju “Lee Mini Cup”, którego organizatorem jest Żarski Klub Sportów Walki.

Edycja była rekordową pod względem uczestników, odbyło się łącznie 40 pojedynków a brały w nich udział kluby z małopolski (Maximus Kraków), woj. zachodniopomorskiego (Fight Academy Stargard), wielkopolski (Kohorta Swarzędz, Kruk Gym Kalisz), dolnośląskiego (Fighter Świdnica, Gladiator Bolesławiec, Fighter Jaworzyna Śląska) i lubuskiego (WKS Sobieski Żagań i gospodarze ŻKSW).

Bardzo liczną kategorią wiekową tej edycji była Under 10 oraz Under 12 w których odbyło się 26 pojedynków. Oprócz wielu debiutantów i mniej doświadczonych uczestników pojawili się również tegoroczni Reprezentanci Polski – Amelia Kowzan, Jakub Pietrzak czy Szymon Socha.

Nad bezpieczeństwem zawodników w ringu dbali sędziowie Paulina Konopińska, Hubert Świątkiewicz oraz tradycyjnie pomysłodawca turnieju Dawid Polok. Za zabezpieczenie medyczne wydarzenia odpowiadał Pan Łukasz Sprownik.
Wydarzenie wspiera Urząd Miasta Żary, który przygotował również symboliczne podarunki dla przedstawicieli przybyłych klubów.
Podziękowania kierujemy dla wszystkich wolontariuszy z ŻKSW za zaangażowanie w organizację.

Poniżej galerie Pani Małgorzaty Hakman-Fudali oraz Pana Andrzeja Buczyńskiego.
GALERIA 1
GALERIA 2

Do zobaczenia na kolejnej edycji!