Podsumowanie konsultacji kadry Polski Muaythai dzieci, kadetów, juniorów i seniorów w dniu 4-6.06.2021 roku

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem minionych konsultacji.

732

W dniach 4-6 czerwca odbyły się Konsultacje Kardy Polski Muaythai dzieci, dzieci starszych, kadetów oraz juniorów i seniorów. Miejscem konsultacji był Centralny Ośrodek Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale.

Konsultacje poprowadzili trenerzy Reprezentacji Polski – Dawid Polok i Aliaksandr Kruk odpowiadający za dzieci i kadetów oraz Rafał Ślusarz zajmujący się juniorami i seniorami.  Do Spały przybyło prawie 70 zawodniczek i zawodników.

Trenerzy dzieci i kadetów przeprowadzili 5 jednostek treningowych, a starsze kategorie wiekowe 4 jednostki treningowe w których oprócz podstaw technicznych stawiano nacisk na przechodzenie z dystansu do pracy w klinczu jak i wychodzenia z klinczu. Odbyła się również intensywna sesja sparingowa. Wszyscy uczestnicy skorzystali również z atrakcji jakie oferował ośrodek czyli, odnowy biologicznej, siłowni, basenu jak również boiska do siatkówki plażowej.

Podziękowania za pomoc podczas konsultacji kierujemy do trenerów klubowych – Michał Kostka (Husarz), Marek Medyński (FA Stargard) oraz Paweł Graczykowski (FA Dobra), którzy bardzo aktywnie wspierali kadrę szkoleniową czuwając nad bezpieczeństwem uczestników.