Podsumowanie U23 Mistrzostwa Polski Muaythai PZMT IFMA 2024

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem U23 Mistrzostw Polski Muaythai PZMT IFMA 2024, które w minioną sobotę odbywały się w Łowiczu.

1101

W dniu 17 lutego 2024 roku w Łowiczu odbyły się pierwsze w historii Mistrzostwa Polski Muaythai dla kategorii wiekowej U23. Uczestniczyli w nich zawodnicy i zawodniczki reprezentujący kluby zrzeszone z całej Polski.

Organizatorem był Khroo Gym. Nad całą imprezą Patronat objęli: Polski Związek Muaythai oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łowiczu.

Zawody rozpoczęły się od rejestracji, kontroli medycznej i ważenia naszych zawodniczek i zawodników. Nowa kategoria wiekowa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zarówno zawodników i zawodniczek, jak i zgromadzonej na widowni publiczności. Z pewnością U23 zostaną włączone na stałe do rywalizacji podczas imprez sportowych pod Patronatem Polskiego Związku Muaythai.

Po zakończonych konkurencjach wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami i dyplomami.

Organizator przygotował także nagrody specjalne dla uczestników Mistrzostw, a otrzymali je kolejno:
Najlepszy zawodnik – Marcel Gała, Fight Point Biała Podlaska
Najlepsze Wai Khru – Hanna Antczak, Fight Academy Dobra

Najlepszą drużyną tegorocznych Mistrzostw Polski U23 został klub Sporty Walki Piła. Drugie miejsce drużynowe przypadło klubowi Klincz Kielce, a na trzecim stopniu podium uplasował się Kru Sua Gym.

Dziękujemy w tym miejscu całemu składowi sędziowskiemu na czele z Panem Adamem Kossakowskim.

Składamy podziękowania dla wszystkich drużyn zawodników i trenerów za udział w Mistrzostwa Polski U23. Dziękujemy za atmosferę i dobrą rywalizację!

Serdecznie dziękujemy firmie Marinex z Kompiny oraz Panu Krystianowi Wilk, właścicielowi firmy Wilk Logistic. Dziękujemy również OSiR w Łowiczu oraz Panu Krystianowi Cipińskiemu za pomoc w organizacji zawodów. Dziękujemy Panu Robertowi Kosiackiemu za pomoc w transporcie ringu.

Na zakończenie dziękujemy organizatorowi tj. Khroo Gym za zorganizowanie Mistrzostw Polski Muaythai na najwyższym poziomie. Dziękujemy Remigiuszowi Fabichowi i oraz całej społeczności skupionej wokół klubu Khroo Gym, którzy włożyli dużo serca i energii w przygotowanie tak wyjątkowego wydarzenia.

W imieniu Zarządu Polskiego Związku Muaythai dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas!

Galerie zdjęć z Mistrzostw Polski znajdują się na oficjalnej stronie na Facebooku Polskiego Związku Muaythai.

Galeria
Autor zdjęć: Kuba Tomaszkiewicz (tel. 691 512 271)

Galeria
Autor zdjęć: Alicja Kocak

Wyniki oraz drabinki do pobrania poniżej: