Akademia Zarządzania Sportem: Organizacja i zarządzanie związkiem sportowym

Akademia Zarządzania Sportem – piąte szkolenie w 2019 roku dla polskich związków sportowych

442

3 lipca na PGE Narodowy odbyło się piąte szkolenie w ramach projektu Akademia Zarządzania Sportem, w którym uczestniczyli  przedstawicieli Polskich Związków Sportowych, w tym również Polski  Związek Muaythai.

W imieniu Polskiego Związku Muaythai w szkoleniu uczestniczyła Pani Anna Kuzmuk, pracownica biura PZ Muaythai oraz przewodnicząca Komisji  ds. Mediów i PR Polskiego Związku Muaythai.

Głównym tematem szkolenia było: Organizacja i zarządzanie związkiem sportowym.

Szkolenie rozpoczęło się od występu Damiana Jursza oraz Wojciecha Kocjana, którzy specjalizują się w projektach internetowych z zakresu mediów, nowych technologii, marketingu i sportu oraz posiadają duże doświadczenie w zakresie zarządzania projektami i zespołami. Panowie opowiadali o nowoczesnych narzędziach poszukiwania pracowników oraz o aplikacjach ułatwiających pracę w zespole. Przedstawili możliwości zarządzania komunikacją w zespole za pomocą programu Slack, również pokazali, jak zarządzać projektami przy użytkowaniu narzędzia Trello.

Następnym prelegentem była Prof. Jolanta Żyśko,  Rektor Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie Grupa Uczelni Vistula. Pani Jolanta należy do grona ekspertów Komisji Europejskiej ds. Zarządzania zasobami ludzkimi w sporcie. Pani Profesor przedstawiła szczegóły zarządzania zasobami ludzkimi w sporcie.

Szkolenie zakończyło się wykładem Pani Kinga Szkutnik, która jest założycielką i dyrektorem w Practum Consulting. Posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji programów public relations, w tym prowadzenia relacji z mediami, relacji inwestorskich oraz z zakresu komunikacji kryzysowej. Pani Dyrektor przedstawiła szczegóły zarządzania kryzysowego w sporcie.

Prezentacje ekspertów są do pobrania poniżej:

Komunikacja_w_zespole
Rekrutacja_w_sporcie
Zarzadzanie_projektami
ZZL_w_sporcie