Mistrzostwa Polski Muaythai IFMA dzieci, kadetów, juniorów i seniorów oraz Mistrzostwa Polski Wai Khru i Kick Pads dla dzieci w wieku 6-11 lat

765

W dniach 25-27 czerwca 2021 roku w Krakowie odbędą się Mistrzostwa Polski Muaythai IFMA dla dzieci i kadetów oraz juniorów i seniorów.

Równolegle w celu promowania sportu dzieci najmłodszych,  odbędą się w formie BEZKONTAKTOWEJ Mistrzostwa Polski Wai Khru oraz Kick Pads.

Z uwagi na obecną ciężką sytuacje post pandemiczną wyjątkowo w tym roku dopuszczamy możliwość udziału w Mistrzostwach także zawodników i zawodniczek z klubów niezrzeszonych w PZ Muaythai, a szczegóły zostaną rozpisane w finałowym komunikacie.

Rywalizacja na ringu:

Dzieci 10-11 lat bez uderzeń na głowę,

Dzieci starsze 12-13 lat z uderzeniami i kopnięciami na głowę (bez kolan i łokci na głowę),

Kadeci 14-15 lat pełne zasady muaythai.

Juniorzy 16-17 lat pełne zasady muaythai,

Seniorki (bez podziału na klasy) 18-40 lat pełne zasady muaythai,

Seniorzy (A i B klasa) 18-40 lat pełne zasady muaythai.

Poza rywalizacją na ringu będziemy mieli jeszcze dwie dodatkowe konkurencje, w których BEZKONTAKTOWO będą mogli rywalizować zawodnicy i zawodniczki w następujących kategoriach wiekowych:

6-7  lat

8-9 lat

10-11 lat

W każdej kategorii wiekowej trzy pierwsze miejsca otrzymają medale Mistrzostw Polski za udział w zawodach oraz Dyplomy za zajęcia miejsca I,II,III. Zwycięzcy kategorii juniorskich i seniorskich otrzymają również pamiątkowe Puchary.

Konkurencje:

– Wai khru – czas na wykonanie wynosi 2 minuty. Jury będzie brało pod uwagę oryginalność oraz poziom trudności danego układu.

– Kick pads
w czasie określonym dla danej kategorii wiekowej – liczymy ilość kopnięć na tarczę. Wygrywa osoba z ich największą ilością. W przypadku remisu w ilości wygranym zostaje zawodnik/zawodniczka młodszy/sza.
Dzieci 6-7 lat w czasie 30 sekund
Dzieci 8-9 lat w czasie 45 sekund
Dzieci 10-11 lat w czasie 1 minuty

 

Wszystkie szczegółowe informacje odnośnie zapisów, kosztów udziału i rejestracji zawodników i zawodniczek pojawią się w pełnym komunikacie na naszej stronie www do końca tego tygodnia tj. 11.06.2021 roku. Od tej daty listy zgłoszeniowe będą już aktywne.