Podsumowanie konsultacji kadry dzieci i kadetów

Zapraszamy do zapoznania się z krótkim podsumowaniem konsultacji dla naszych najmłodszych zawodników i zawodniczek, które w dniach 3-6 lipca odbyły się w COS OPO Zakopane.

491

W dniach 3-6 lipca w ośrodku przygotowań olimpijskich COS Zakopane odbyły się Konsultacje Kadry Polski Muaythai dzieci i kadetów.

Przez cztery dni konsultacji pod okiem trenerów Kadry: Dawida Poloka i Rafała Króla uczestnicy odbyli serię treningów, odnowy biologicznej, sesje sparingową, basen i zajęcia rekreacyjne, korzystając kompleksowo z możliwości jakie daje ośrodek olimpijski.

Minione konsultacje to pierwszy etap przygotowań do Młodzieżowych Mistrzostw Świata Muaythai IFMA, które odbędą się w dniach 28.09.-06.10.2019 r. w tureckiej miejscowości Antalya. Celem była przede wszystkim integracja oraz sprawdzenie poziomu technicznego powołanych zawodników i zawodniczek.

W wydarzeniu wzięło udział 14 uczestniczek i uczestników z takich ośrodków muaythai jak: Fight Academy Stargard, Kruk Gym Kalisz, Legion Głogów, Thai Gym Tarnów oraz Żarski Klub Sportów Walki.

Na uwagę zasługuje wyjście w wysokie Tatry i zdobycie przez kadrowiczów góry Giewont w wysokim tempie.

Dziękujemy trenerom klubowym i rodzicom za zaufanie i świetne wyszkolenie zawodników.
Kolejne konsultacje wstępnie planowane są na koniec sierpnia, a już wkrótce więcej informacji na ten temat.