Liga wraz z Turniejem Pierwszych Walk – Rzgów 24.11.2018 rok – podsumowanie

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem zawodów, które w dniu 24 listopada odbyły się w Rzgowie koło Łodzi.

1382

W dniu 24 listopada 2018 roku do Rzgowa koło Łodzi przyjechali zawodnicy i zawodniczki z klubów muaythai z całej Polski, aby rywalizować ze sobą na ringu o miano najlepszych w danych kategoriach wiekowych i wagowych. Zawody były otwarte dla seniorów i juniorów zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Organizatorem była Szkoła Sztuk Walki „Warrior Łódź” trenera Roberta Karpińskiego, a współorganizatorem Gminny Ośrodek Sportu, Turystyki i Rekreacji w Rzgowie oraz klub Shark Łódź.

Patronat nad całymi zawodami objął Polski Związek Muaythai. Walki rozpoczęły się o godzinie 11:30 i trwały do późnych godzin popołudniowych. Na uroczystym otwarciu zawodów pojawił się burmistrz Rzgowa Pan Mateusz Kamiński oraz prezes Polskiego Związku Muaythai Rafał Szlachta.

Organizator zawodów trener Robert Karpiński za trud włożony w organizację tego wydarzenia został nagrodzony pucharem od Polskiego Związku Muaythai wręczonym przez prezesa Rafała Szlachtę.

Podczas rzgowskich zawodów zawodnicy i zawodniczki rywalizowali w Lidze oraz w Turnieju Pierwszych Walk przeznaczonym dla wszystkich tych którzy stawiają pierwsze ringowe kroki.

Podsumowując całe wydarzenie stało na bardzo wysokim poziomie zarówno organizacyjnym jak i sportowym. Z tego miejsca chcemy jeszcze raz serdecznie podziękować trenerowi Robertowi Karpińskiemu i jego Szkole Sztuk Walki „Warrior Łódź” za cały trud i wysiłek włożony w organizację tego przedsięwzięcia.

Były to ostatnie zawody w tym sezonie. Już wkrótce pojawi się na naszej stronie zaktualizowany kalendarz na przyszły 2019 rok.

Dziękujemy za wszystkie emocje których dostarczyli nam zawodnicy i zawodniczki podczas tych zawodów i do zobaczenia na kolejnych.