Muaythai łączy Artystę i Sportowca – podsumowanie konkursu

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem konkursu, który organizowany był przez naszą Europejską Federację Muaythai (EMF).

1389

Konkurs „EMF ARTS AND CRAFTS CONTEST 2018” dla najmłodszych pasjonatów sportu Muaythai dobiegł końca. Dzięki Europejskiej Federacji Muaythai dzieci z całej Europy mogły pokazać swój talent w sztuce i rzemiośle. Zadaniem konkursu było stworzenie interpretacji Muaythai w formie rysunku, rękodzieła, rzeźby lub innego kreatywnego sposobu.

W konkursie wzięli udział przedstawiciele wszystkich krajów europejskich, a najliczniejszą grupą utalentowanych amatorów byli Polacy.

Po trzech tygodniach intensywnego głosowania na stronie Europejskiej Federacji Muaythai, konkurs zakończył się pewną wygraną dla Igora Bajera – wygrał dwie rundy konkursu z łączną ilością głosów – 1174. Wielkie brawa i gratulacje dla Igora za trud włożony w pracę i stworzenie tak wspaniałej makiety zawodów Muaythai.

Gratulujemy również pozostałym uczestnikom i życzymy powodzenia w następnych konkursach.

Tak jak obiecywaliśmy, dodatkowo przez Polski Związek Muaythai zostały wyróżnione najlepsze prace wśród Polskich uczestników. Specjalne prezenty od Związku otrzymali:
Damian Gajek
Filip Mitera
Iwo Cytawa
Jakub Ramięga
Jan Groberek
Jan Świnoga
Krystian Marusik
Lena Darczyńska
Lena Gajek
Maciej i Jakub Wagner
Maja Nowakowska
Martyna Śmigielska
Mateusz Dyba
Nadia Sangórska
Oliwer Łojek
Piotr Świnoga
Weronika Śmigielska

Polski Związek Muaythai serdecznie dziękuje dzieciom i rodzicom za tak liczny udział w konkursie „EMF ARTS AND CRAFTS CONTEST 2018”, za włożoną pracę i staranność, a zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy!

Poniżej zapraszamy do zapoznania się z galerią wszystkich prac Polaków.