Podsumowanie szóstej edycji Lee Mini Cup

Zapraszamy do zapoznania się z krótkim podsumowaniem ogólnopolskiego turnieju sparingowego muaythai, który odbył się w miniony weekend w Żarach.

352

W dniu 29 sierpnia odbyła się szósta edycja ogólnopolskiego turnieju sparingowego muaythai kierowana do dzieci i młodzieży poniżej 16 roku życia. Samo wydarzenie miało odbyć się na powietrzu podczas Hiphopowo-Sportowego Zakończenia Wakacji w Żarach natomiast ostatecznie wydarzenie w parku przy ulicy Czerwonego Krzyża zostało odwołane przez zapowiadane silne opady deszczu.

Do tej edycji która odbyła się w sali treningowej Żarskiego Klubu Sportów Walki zgłosiło się przeszło 40 uczestników z takich ośrodków tajskiego boksu jak: Kruk Gym Kalisz, Legion Głogów, Fight Academy Stargard, Warrior Łódź, Fight Academy Dobra oraz gospodarze czyli Żarski Klub Sportów Walki.

Ostatecznie odbyło się 17 pojedynków w tym: 4 w kategorii dzieci -10 lat, 11 pojedynków w kategorii dzieci -14 lat oraz 2 walki w kategorii kadet -16 lat.

Wydarzenie było wspierane przez Urząd Miasta Żary, a zdjęcia wykonała Pani Małgorzata Hakman-Fudali oraz Pan Andrzej Buczyński.