Trener Muaythai z Tajlandii na stałe w Polsce

1648

Informujemy, że w Polsce pojawi się trener i były zawodnik boksu tajskiego Mistrz Piyapong Tawemuang, pseudonim Kai.  Jest to świetna okazja by uczyć się Maythai z tzw. źródła czyli od rdzennego Taja, który Muaythai trudni się od dziecka. Taj jest obecnie już doświadczonym trenerem, na co dzień pracującym w tajskim campie, gdzie ma pod opieką zarówno tajskich jak i zagranicznych zawodników Muaythai. Do Polski przyjeżdża w styczniu i zostaje na stałe.

Będą organizowane  seminaria, szkolenia oraz różne inicjatywy z tym związane. Zachęcamy wszystkie kluby do skorzystania z tych możliwości.  Organizatorem projektu  „Trener Muaythai z Tajlandii w Polsce„  jest Rafał Simonides.

Informacja od organizatora  Rafała Simonidesa:

„ Zapraszam wszystkie kluby oraz osoby zainteresowane do współpracy, uważam, że treningi, szkolenia czy seminaria pod okiem Taja są świetną okazją dla nas  by uczyć się oryginalnego Muaythai . Kai jest doświadczonym zawodnikiem oraz trenerem, Muaythai było i jest jego priorytetowym zajęciem oraz źródłem utrzymania, a swoją drogę  Muaythai zaczął od dziecka. Pierwszą walkę stoczył w wieku 7 lat. Jest to doskonała okazja dla ćwiczących Muaythai by zobaczyć i przyswoić tajski styl. Treningi z Tajem to również świetna okazja dla zawodników, ponieważ mogą czerpać wiedze i poznać ringowe sztuczki  od  zawodnika, który wychodził na ring ponad 300 razy. Uważam również, że treningi z Tajem są doskonałą okazją dla nas trenerów, którzy chcą  poszerzać swoją wiedzę !!

Proponuję różne formy współpracy włącznie ze stałą obecnością Taja w Waszym klubie. Zapraszam zatem osoby zainteresowane do kontaktu poprzez e-mail: rafal@simonides.pl, messenger lub pod numerem tel.  883-383-111.”