Obowiązkowy kurs stopni KHAN dla instruktorów PZ Muaythai

Informacje o sierpniowym obowiązkowym i darmowym szkoleniu dla trenerów i instruktrów z klubów zrzeszonych w PZ Muaythai.

547

Sawadee Krap,

Szkolenie odbędzie się w dniach 31 sierpnia do 2 września 2018 roku. Polski Związek Muaythai jako członek IFMA zobowiązany jest do promowania systemu szkolenia/edukacji ujednoliconego przez IFMA. Na chwile obecna wprowadzamy stopnie “dla chętnych”.

Chcielibyśmy aby przede wszystkim zacząć promocję wśród grup dzieci i młodzieży. Zdajemy sobie wszyscy sprawę że duża część osób biorących udział w treningach to dzieci, młodzież czy dorośli, którzy nie starują w zawodach, a ćwiczą dla siebie dla zdrowia i dla samoobrony.

System stopni IFMA Khan wychodzi naprzeciw tym potrzebom. Pozwala on osobom nie startującym w zawodach określać sobie kolejne cele w postaci stopni Khan.

W związku z powyższym podjęliśmy uchwałę o przeprowadzeniu darmowego OBOWIĄZKOWEGO szkolenia dla wszystkich trenerów z klubów zrzeszonych. Każdemu klubowi przysługuje minimum 1 miejsce podczas szkolenia, a w zależności od ogólnej ilości chętnych kolejne dodatkowe miejsce.

Szkolenie zawiera:
– zakwaterowanie i wyżywienie,
– szkolenie ze stopni IFMA Khan,
– dyplom ukończenia szkolenia IFMA Khan,

Dla chętnych którzy chcą sami egzaminować w przyszłości w swoich klubach niezbędne jest zdanie egzaminu na koniec kursu potwierdzone “certyfikatem stopnia IFMA Khan” oraz “certyfikatem klubu IFMA Khan”.

Prosimy o zgłaszanie wybranego trenera na w/w kurs do 19 sierpnia 2018 roku na email: biuro@muaythai.pl

Więcej szczegółowych informacji na ten temat w e-mailu zwrotnym.