Tydzień temu nasza Reprezentacja powróciła już do Kraju z bardzo udanych Mistrzostw Europy Muaythai IFMA 2018. W tej najbardziej prestiżowej imprezie na starym kontynencie udało nam się wywalczyć 5 medali dwa srebrne oraz 3 brązowe.
Nasza juniorka Nikola Błąkała uległa w finale przeciwniczce ze Słowenii i wywalczyła srebrny medal.
Junior Igor Lekston po bardzo dobrej postawie również uległ na punkty Austriakowi i zakończył rywalizacje z brązem na szyi.
Nasza seniorka Magdalena Kasprzyk po batalii z Francuzką także zawiesiła na szyi brąz.
Oskar Siegert po ciężkich bojach i finale przegranym nie jednogłośnie na punkty z Rosjaninem zakończył zmagania ze srebrem.
Arkadiusz Krupa pokonując kolejnych przeciwników ostatecznie został zatrzymany przez Białorusina (jak się okazało późniejszego Mistrza Europy tej kategorii) i otrzymał ciężko wywalczony brąz.
Gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom i zawodniczkom wyników jakie osiągnęli podczas tych zawodów i życzymy im powodzenia w kolejnych tj. Akademickich Mistrzostwach FISU oraz Młodzieżowych Mistrzostach Świata.
Fotogaleria z wyjazdu dostępna TUTAJ // TUTAJ // TUTAJ
Poniżej materiały wideo związane z Mistrzostwami Europy. Zachęcamy do oglądania.