ANNA KUZMUK CZŁONKIEM ZARZĄDU EMF

437

Miło nam poinformować, że nasza pozycja w europejskim muaythai staje się coraz bardziej znacząca. Dyrektorka Polskiego Związku Muaythai – Anna Kuzmuk – została wybrana członkiem Zarządu EMF podczas wyborów Europejskiej Federacji Muaythai, które odbyły się w Antalyi, Turcja.

„Dziękuję za zaufanie i nominacje. To dla mnie wielki zaszczyt. Wierzę, że my, jako Polska w strukturach EMF, będziemy mieli jeszcze większy wpływ na rozwój i popularyzacje muaythai na całym kontynencie europejskim” – komentuje Anna Kuzmuk, Dyrektorka PZ Muaythai.

Zgodnie z konstytucją EMF Zarząd składa się z Prezydenta, czterech Wiceprezesów, Sekretarza Generalnego i sześciu Członków Zarządu. Do ich obowiązków należy m.in. opracowanie strategii i planów działania EMF, rozwój i promocja muaythai w Europie.

13 grudnia podczas Nadzwyczajnego walnego zgromadzenia Europejskiej Federacji Muaythai w Antalyi dokonano wyboru nowego Zarządu EMF:
Prezydentem EMF został Hasan Yildiz  z Turcji;
Sekretarz Generalny – Davide Carlot;
Wiceprezydenci: Nadir Allouache, Dmitry Putilin, Ioannis Papadopulous,  Detlef Turnau;
Członki Zarządu: Anna Kuzmuk, Petr Ottich, Nicole Kaiser, Karoly Dudok,  Duran Ebren,  Dejan Mitrovski.

Dodatkowa informacja:
Nadzwyczajne walne zgromadzenie Europejskiej Federacji Muaythai oraz Wybory Statutowe EMF odbyły się w dniu 13 grudnia 2023 r. w Antalyi, Turcja.
Ostateczne wyniki wyborów statutowych EMF 2023, po rygorystycznej i metodycznej kontroli powyborczej, zostały przesłane przez Komisję Wyborczą IFMA w dniu 23 grudnia 2023 r.

Serdecznie gratulujemy nowo wybranym władzom EMF i życzymy owocnej pracy na rzecz europejskiego muaythai!

Zarząd Polskiego Związku Muaythai