Podsumowanie konsultacji szkoleniowej PZMT

Podsumowanie konsultacji szkoleniowej, która odbyła się w COS OPO Spała w dniach 25-27 sierpnia 2023 roku.

629

W dniach 25-27 sierpnia w Centralnym Ośrodku Sportu – Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale odbyły się konsultacje Kadry Dzieci i Kadetów PZMT.

W Centralnym Ośrodku Sportu stawiło się 36 zawodników z 15 klubów. Były to ostatnie konsultacje przed nadchodzącymi Młodzieżowymi Mistrzostwami Świata w Turcji, na których nasz kraj będzie reprezentowało 19 zawodników i zawodniczek Młodzieżowej Kadry.

Sesje treningowe oparte głównie na sparingach zobrazowały sztabowi trenerskiemu poziom aktualnej formy reprezentantów przed nadchodzącymi mistrzostwami.

„Nie chcemy zapeszać, ale forma zawodników jest skromnie mówiąc obiecująca! Widać ogrom włożonej pracy w rodzimych klubach oraz zaangażowanie samych zawodników.

Dać dobre walki na światowym poziomie, taki przyświeca nam cel w kontekście Mistrzostw, a worek medali niech będzie tego wypadkową.

Już tradycyjnie intensywny weekend w Spale zakończyliśmy jednostką treningową w basenie, zmęczeni, ale zadowoleni i świadomi wykonanej pracy zawodnicy ostatni miesiąc przygotowań spędzą w swoich klubach, by już niebawem ruszyć po swoje z orzełkiem na piersi.

W imieniu swoim oraz trenera Rafała Maciaszka dziękujemy zawodnikom i ich trenerom za udział we wspólnej misji, jaką jest rozwój Polskiego Muaythai!” – komentuje Paweł Graczykowski, Trener Kadry Narodowej PZMT.

KADRA SZKOLENIOWA:
Paweł Graczykowski – Trener Kadry PZMT
Rafał Maciaszek–  Trener Kadry PZMT