#MuaythaiConnects 2.0 – zapraszamy do udziału w konkursie

Prosimy o zapoznanie się z kolejną inicjatywą naszej światowej federacji IFMA, która może zaangażować do działania wszystkich zawodników i zawodniczki.

423

Do 15 marca 2021 roku nasi zawodnicy i zawodniczki mogą przygotować materiały wideo w kilku kategoriach (o których poniżej).

  • Muaythai – sztuka walki 8 broni – wideo (czas trwania w przedziale 1-3 minuty)

– praca na tarczach z trenerem/innym zawodnikiem,

– shadow boxing prezentujący techniki muaythai,

Na tych nagraniach muszą zostać zaprezentowane techniki typowe dla muaythai (użycie każdej z 8 broni muaythai) łączac atak i obronę, a także muszą prezentować szybkość, siłę, równowagę i zwinność.

  • Taniec Wai Kru – wideo (czas trwania w przedziale 1-3 minuty)

Podczas tego nagrania w tle musi grać tajska muzyka, a zawodnik/zawodniczka musi wykazać się pewnością siebie, zachowaniem równowagi, płynnościom ruchów/figur i elastycznością

  • 1 minutowa inspirująca i pokrzepiająca wiadomość

Należy nagrać 1 minutową pozytywną i inspirującą wiadomość skierowana do zawodników i zawodniczek muaythai w tych ciężkich czasach.

Dodatkowe punkty mogą zostać przyznane jeżeli film będzie zawierał elementy kulturowe charakterystyczne i związane z naszym krajem (np. flaga, sceneria, strój ludowy, i inne elementy twórcze).

Podczas tego konkursu uczestnicy zostaną przy szeregowani do odpowiednich kategorii wiekowych tj:

– poniżej 17 lat,

– 17-40 lat,

– 40 +,

Uczestnicy mogą wysłać dowolną liczbę filmów w dowolnej z trzech powyższych kategorii. W poniedziałek 15 marca 2021 roku zostanie ogłoszona 10 najlepszych z każdej z kategorii, którzy przejdą do dalszego etapu. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w czwartek 1 kwietnia 2021 roku.

Najlepsza trójka ogłoszona właśnie 1 kwietnia otrzyma oficjalny certyfikat konkursu, koszulkę z logotypem kampanii Sport to Twój Gang oraz spodenki do mauythai.

Wideo na konkurs należy przesyłać na adres muaythaiconnects@muaythai.sport koniecznie podając w e-mailu następujące informacje:

– Kraj,

– Imię i nazwisko,

– Wiek,

– Adnotację czego dotyczy wideo (praca na tarczach – Padwork, shadow boxing – Shadowboxing, Wai Kru czy też wiadomość motywująca/pokrzepiająca – Inspirational Message).