Kurs sędziego Muaythai – 13.06.2021 – online

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi kursu sędziowskiego organizowanego przez Polski Związek Muaythai.

414

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane zgłębianiem przepisów sportowych IFMA (trenerzy, sekundanci, prezesi klubów, zawodnicy, sympatycy, kandydaci na sędziego) do udziału w kursie sędziowskim na Sędziego krajowego Muaythai Polskiego Związku Muaythai.

Wiedza zdobyta na kursie z pewnością pomoże w szkoleniu zawodników oraz zrozumieniu ferowanych werdyktów podczas zawodów sportowych.

Kurs odbędzie się online 13 czerwca 2021 roku

Planowane rozpoczęcie o godzinie 10:00

W przypadku zgłoszenia się niewystarczającej liczby osób, zastrzegamy sobie prawo przełożenia kursu na inny termin.

Zgodnie z Regulaminem Finansowym opłata za udział w kursie sędziowskim wynosi 120 zł. Dodatkowo za podejście do egzaminu należy uiścić opłatę w wysokości 30 zł. W przypadku nie zaliczenia egzaminu każde kolejne podejście do niego kosztuje również 30 zł.

Na zakończenie wszyscy chętni będą mogli przystąpić do egzaminu teoretycznego na Sędziego krajowego Muaythai klasy III. Część praktyczna kursu zostanie przeprowadzona podczas najbliższych zawodów. Na zgłoszenia czekamy do 6 czerwca 2021 roku.

Uwaga: Osoby które brały udział w kursie dnia 21 lutego 2021 roku, a nie zaliczyły egzaminu teoretycznego będą mogły podejść do niego raz jeszcze. 

Zgłoszenia w formie skanu prosimy przesyłać na skrzynkę e-mailową: biuro@muaythai.pl

Poniżej do pobrania wniosek zgłoszeniowy na kurs. Skan wypełnionego wniosku prosimy przesłać na adres e-mail: biuro@muaythai.pl do dnia 6 czerwca 2021 roku.

Wniosek na kurs

Przepisy sportowe PZ Muaythai