Podsumowanie konsultacji szerokiej Kadry Polski Muaythai dla dzieci, dzieci starszych i kadetów

329

W dniach 19-21 marca odbyły się pierwsze Konsultacje dla szerokiej Kadry Polski Muaythai w kategoriach dzieci, dzieci starsze i kadetów poprowadzone przez trenerów Kadry PZ Muaythai – Dawida Poloka i Rafała Ślusarza. Miejscem wydarzenia był ośrodek Temar Kołatka nad malowniczym jeziorem Bronków (woj. lubuskie).

Minione konsultacje to pierwszy etap wyłonienia ścisłej Reprezentacji Polski Muaythai na Młodzieżowe Mistrzostwa Świata, które odbędą się we wrześniu w Mińsku.

Odbyło się sześć jednostek treningowych. Trenerzy sprawdzali poziom wyszkolenia uczestników, zwracali uwagę na punktowanie oraz faule w walce turniejowej oraz mocny nacisk postawiony był przede wszystkim na walkę sportową.

W konsultacjach wzięło udział 40 uczestników z takich ośrodków m.in. jak: Kalisz, Białystok, Kraków, Łódź, Bolesławiec, Dobra, Stargard, Żary.

Podziękowania dla trenerów klubowych za aktywną pracę treningową z kadetami oraz za opiekę i czuwanie nad bezpieczeństwem uczestników.

Przypominamy również, że każdy zawodnik chcący dostać się do ścisłej Kadry Polski na Młodzieżowe Mistrzostwa Świata Muaythai 2021 obowiązkowo musi wziąć udział w nadchodzących konsultacjach.

Poniżej fotogaleria: