Lee Mini Cup 5 – podsumowanie

Zapraszamy do zapoznania się z krótkim podsumowaniem minionych zawodów z cyklu Lee Mini Cup 5.

282

W miniony weekend w Żarach odbyła się 5 edycja otwartego turnieju sparingowego muaythai „Lee Mini Cup”, którego organizatorem jest Dawid Polok – trener Kadry dzieci i kadetów Polskiego Związku Muaythai, a gospodarzem Żarski Klub Sportów Walki.

Do turnieju zgłosiło się 83 zawodników i zawodniczek z 12 klubów z całej Polski.

Odbyło się 38 pojedynków muaythai – w tej rekordowej edycji, najwięcej pojedynków odbyło się w kategorii Skrzat – 10 lat, bo aż 11 walk, a najmłodszy uczestnik miał 6 lat. W kategorii dzieci młodszych -12 lat odbyło się 10 pojedynków. Również w kategorii dzieci starszych -14 lat odbyło się 10 walk. Kategoria najstarsza czyli kadet – tu odbyło się 7 pojedynków.

Wśród startujących byli zarówno debiutanci jak i członkowie Reprezentacji Polski Muaythai – uczestnicy Mistrzostw Świata i Europy.

Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal oraz dyplom. Zadbano również aby nikt z uczestników nie był głodny, serwując pyszną pizzę oraz słodki poczęstunek.

„Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie. Cieszy mnie niezmiernie że turniej w takiej formule jaka jest na Lee Mini Cup tak świetnie się przyjął” – przekazał organizator Dawid Polok.

Wydarzenie w takim wydaniu odbyło się dzięki wsparciu Urzędu Miejskiego w Żarach.

Krótki materiał wideo można obejrzeć TUTAJ