Obóz Szkoły Sztuk Walki Warrior Łódź w Węgierskiej Górce

Informacje o obozie organizowanym przez Szkołę Sztuk Walki Warrior Łódź.

218

W tym roku Szkoła Sztuk Walki Warrior Łódź kolejny raz organizuje obozy letnie w Węgerskiej Górce, które będą prowadzone przez wyszkoloną kadrę pedagogiczną (z uprawnieniami MEN) oraz z bogatym i dużym doświadczeniem.

Tak jak wszystkie inne organizowane obozy w tym trudnym dla wszystkich czasie, obóz organizowany przez Warrior Łódź trzyma się wszystkich obowiązujących zasad ochrony zdrowia zarówno uczestników obozu i opiekunów jak i obsługi w miejscu prowadzenia obozu.

Dlatego też najważniejszym warunkiem dopuszczenia uczestnika na obóz jest to, aby w momencie wyjazdu jak i przed nim był całkowicie zdrowy. W dniu wyjazdu rodzic lub prawny opiekun będzie musiał wypełnić i podpisać oświadczenie o stanie zdrowia swojego dziecka.

Obóz jest kierowany do wszystkich od 4 klasy szkoły podstawowej wzwyż i planowany jest na termin 5.07 do 19.07.2020r.

Biorąc pod uwagę ograniczenia i wymogi sanitarne obowiązujące z racji pandemii COVID-19, transport odbędzie się busem dostosowanych do wymogów sanepidu. Dodatkowo miejsce zakwaterowania jest w pełni przygotowane na przyjmowanie obozowiczów – Ośrodek „FRESCO” w Węgierskiej Górce oferuje uczestnikom obozu pokoje 4-osobowe dostosowane do sytuacji epidemiologicznej. W wypadku konieczności wykrycia choroby spowodowanej SARS-CoV-2, są również wyznaczone pokoje jednoosobowe do kwarantanny. Ośrodek ma również podpisaną umowę z lekarzem i pielęgniarką, a przed wejściem oraz w korytarzach ośrodka są ustawione punkty do dezynfekcji rąk.

Stołówka ośrodka będzie oferowała uczestnikom smaczne, domowej roboty posiłki 3 razy dziennie, z całodziennym dostępem do wody z sokiem. Podobnie jak pokoje, stołówka również jest w pełni przygotowana do przyjmowania uczestników i spełnia wszystkie warunki sanepidu pod względem sanitarnym jak i epidemiologicznym.

Głównym tematem obozu będą treningi sztuk walki z zakresu Muaythai, Jeet Kune Do- Bruce’a Lee, Boksu oraz zajęć kondycyjno-wydolnościowych. Treningi będzie prowadzić trener Robert Karpiński a także jego asystent i zawodnik Mateusz Matczak oraz zaproszeni na obóz utytułowani zawodnicy i trenerzy.

Dodatkowo na obozie funkcję wychowawcy, jaki i rehabilitanta będzie pełnić Pani Agnieszka Machura, która poprowadzi zajęcia rozciągające a także pod kierunkiem zapobiegania powstawaniu urazów w sporcie, wad postawy, jaki i ich korygowaniu.

Treningi będą się odbywać na sali bokserskiej, w Gymie Grzegorza Proksy oraz na sali gimnastycznej w Węgierskiej Górce. Podczas zajęć trenować będą tylko uczestnicy obozu i sale te wtedy będą przeznaczone tylko dla tych uczestników. Treningi będą się też odbywać na świeżym powietrzu w przepięknych i urokliwych widokach Beskidu Żywieckiego.

Planowane dodatkowe atrakcje:

  • Paintball
  • Konkurs strzelecki
  • Gry i zabawy typu „Team Building” – zabawa i rywalizacja ucząca pracy w zespole, współpracy, podejmowania decyzji oraz wzajemnego wsparcia i budowania zaufania.
  • Pobyt w Parku Wodnym w Krakowie połączonym ze spotkaniem z trenerem Polski Kadry Dzieci i Kadetów Rafałem Ślusarzem i wspólnym treningu Muaythai.
  • Korzystanie z odkrytego basenu w Węgierskiej Górce, boisk do piłki nożnej, oraz infrastruktury Ośrodka „FRESCO”: boiska trawiastego, tarasu, stołów do ping-ponga, miejsca na grill i ognisko, świetlicy z projektorem i PlayStation
  • wycieczki po szlakach górskich
  • wieczorne prelekcje i wykłady dotyczące sportów walki, zawodów, prawidłowego odżywiania, i wielu innych ciekawych zagadnień
  • tradycyjna na tym obozie i uroczysta pożegnalna kolacja z prosiaczkiem, kapelą góralską „GROJCOWIANIE” i zaproszonymi gośćmi.

W wypadku pytań związanych z obozem prosimy o kontakt telefoniczny z trenerem Robertem Karpińskim: 602-482-112 .

Życzymy wszystkim uczestnikom miłej zabawy podczas obozu!