Nasza Światowa Organizacja IFMA przygotowuje się do Dnia Olimpijskiego

Informacje o przygotowaniach Naszej Światowej Organizacji IFMA do Dnia Olimpijskiego.

319

W naszej nowej, trudnej rzeczywistości, wielu z nas szuka inspiracji do dalszego parcia na przód w znanych nam wszystkim zawodnikach najróżniejszych sportów, którzy wykorzystują swoją energię oraz entuzjazm do utrzymania zdrowia oraz dalszej aktywności. Fanom sportowym pomagali zawodnicy wszystkich dyscyplin sportowych, którzy poprzez dzielenie się swoimi codziennymi treningami oraz wskazówkami na zdrowszy tryb życia wspierali społeczeństwo w czasie kwarantanny.

Sposobem Naszej Światowej Organizacji IFMA na wspieranie jej członków podczas kwarantanny było stworzenie inicjatywy #muaythaiconnects, aby w ten sposób zachęcić rodzinę IFMA do kontynuowania aktywności fizycznej i pozostawania w połączeniu społecznym pomimo utrzymania dystansu fizycznego. Rozpoczęta inicjatywa w ostatnich miesiącach się silnie rozwinęła i tym samym stała się doskonałym narzędziem do rozpoczęcia tegorocznych wirtualnych celebracji Dnia Olimpijskiego, wypadającego 23 czerwca we wtorek. Jest to o tyle ważne, że w tym roku Ruch Olimpijski będzie świętował ten dzień poprzez wszczęcie największych, międzynarodowych, wspólnych, 24-godzinnych, wirtualnych Olimpijskich ćwiczeń.

IFMA, będąc częścią Ruchu Olimpijskiego, również będzie miała swoich zawodników biorących udział w tegorocznych celebracjach, w ten sposób też okazując, że pomimo wszelkich trudności, uprawianie Muaythai oraz czerpanie radości z tego sportu nigdy nie ustaje. Ponownie więc zawodnicy IFMA łączą się, aby wspólnie podkreślić jedność sportową pomimo różnorodności aktywności oraz płynącego z tego pokoju, jaki sport może wnieść do świata.

Kanał Olimpijski wykorzystał ten czas przed Dniem Olimpijskim do utworzenia kompletnie nowego klipu wideo z ćwiczeniami wykonanymi przez zawodników olimpijskich.  Dzięki temu zawodnicy oraz fani IFMA mają szansę trenować łącznie z wieloma mistrzami Olimpijskimi i w ten sposób mieć dostęp do wielu Olimpijczyków z każdej strony świata.

Zachęcamy do odwiedzenia Kanału Olimpijskiego, szczególnie w Dzień Olimpijski 23 czerwca!

Źródło: muaythai.sport