Konkurs Naszej Światowej Organizacji IFMA: „One World, One Muaythai”

Konkurs rozpocznie się w Sobotę, 4.04.2020r, na kanale YouTube IFMA

413

Wielu z nas w tym ciężkim czasie pandemii doświadcza wiele trudności podczas codziennego życia – między innymi, dla wielu oznacza to mniejsze możliwości trenowania Muaythai, oraz istnienie dodatkowych trosk o zdrowie i bezpieczeństwo naszych najbliższych.

Bardzo ważne więc jest trzymać się zasad bezpieczeństwa, m.in. wyrażonych w kampanii „Zostań w Domu” oraz utrzymywania dystansu społecznego. Jednak te zasady mogą wprowadzać poczucie braku pojednania oraz wspólnoty, która jest ważną częścią życia dla każdego z nas.

Nasza światowa organizacja IFMA wychodzi na przeciw tym trudnościom z propozycją połączenia wszystkich w szlachetnym, a zarazem angażującym geście wspólnoty, która idzie w parze z filozofią „One World, One Muaythai”: wykorzystując media społecznościowe, zgromadzić wszystkich pasjonatów Muaythai, w każdym wieku i każdym stopniu umiejętności, aby pokazali światu swoją miłość do tego sportu a zarazem okazaniem gestu wsparcia w stosunku do siebie nawzajem.

Sposób ukazania tego ma się odbyć poprzez krótkie nagrania różnych ćwiczeń Muaythai, w których oprócz samego sportu też mają przedstawiać elementy narodowe osób prezentujących ćwiczenia. W ten też sposób konkurs na najlepsze nagranie staje się swoistą wymianą kulturową, szerzącą poczucie wspólnoty oraz pojednania z wszystkimi zakątkami świata.

Ta przyjazna forma rywalizacji zostanie rozsytrzgnięta na kolejnych Mistrzostwach Światowych, na których zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony. Konkurs rusza w tą sobotę (4.04.2020r.) z oficjalnymi nagraniami od IFMA, po których będą umieszczane nagrania uczestników konkursu. Wszystkie te nagrania będą dostępne do oglądania od soboty na stronie YouTube IFMA, dostępnej tutaj.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dołączenia się do konkursu – zapraszamy do kontaktu z biurem związku poprzez adres email: biuro@muaythai.pl , gdzie wszystkie dodatkowe informacje zostaną Państwu udzielone.

Zachęcamy również do śledzenia konkursu na stronie YouTube IFMA i łączenie się z wszystkimi w wspólnym oglądaniu wszystkich nagrań, które będą występowały pod wspólnym hasłem #IFMACares.