Komunikat dotyczący rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2

Krótki komunikat dotyczący bieżącej sytuacji i najbliższych wydarzeń sportowych.

974

W związku z dynamiczną sytuacją rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 w kraju i na Świecie oraz ogłoszonym stanem zagrożenia epidemicznego zwracamy się do wszystkich trenerów, zawodników, działaczy i sympatyków naszego sportu o przestrzeganie aktualnych wytycznych Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz władz samorządowych i zachowanie spokoju.

Wszystkie aktualne informacje dotyczące zagrożenia można śledzić na stronie rządowej pod linkiem: https://www.gov.pl/web/koronawirus

Obecnie ze względu na to zagrożenie nasi trenerzy Kadry odwołali najbliższe konsultacje w COS Zakopane. Decyzją Minister Sportu wszystkie COS-y zostają zamknięte od 14 do 29 marca 2020 roku.

Mistrzostwa Polski Muaythai IFMA 2020 w Kaliszu zostają przełożone. Po zażegnaniu zagrożenia związanego z wirusem wrócimy ze zdwojoną siłą i podamy nową datę Mistrzostw.

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy również oficjalną informację z naszej światowej federacji muaythai IFMA o przesunięciu terminów naszych wszystkich międzynarodowych zawodów. Więcej szczegółowych informacji dotyczących zmian dat mamy otrzymać na początku kwietnia.

O dalszych krokach będziemy informować na bieżąco za pośrednictwem strony internetowej www.pzmuaythai.pl, a także w naszych kanałach Social Media (Facebook, LinkedIn, Twitter).

W pilnych sprawach prosimy o kontakt z naszym biurem: tel. +48 606 119 150, biuro@muaythai.pl