Seminarium z wielokrotnym Mistrzem Świata Muaythai Andrejem Kulebinem w Tarnowie

Zapraszamy wszystkich miłośników muaythai do zapoznania się z krótką informacją dotyczącą minionego seminarium ze światową legendą boksu tajskiego – Andrejem „Bullet” Kulebinem, wielokrotnym Mistrzem Świata, członkiem białoruskiej kadry narodowej.

375

W dniu 18 grudnia w klubie sportowym Thai Gym Tarnów odbyło się seminarium ze światową gwiazdą  muaythai – Andrejem Kulebinem. Seminarium miało charakter treningowy przeznaczony  dla trenerów i zawodników.
Uczestnikami seminarium byli nie tylko zawodnicy i ćwiczący w klubie Thai Gym, bo do Tarnowa przyjechali również trenerzy i zawodnicy z innych klubów, między innymi: Legion Głogów, Octagon Kraków, Klincz Kielce, 4fighters team.

Nie zabrakło na sali polskich medalistów mistrzostw Świata i Europy, Reprezentantów Polskiego Związku Muaythai: Nikola Błąkała, Martyna Kierczyńska, Arkadiusz Krupa, Jakub Posłowski doskonalili swoje umiejętności pod pilnym okiem trenerów Rafała Króla, Rafała Ślusarza, Macieja Domińczaka, Krystiana Bleźnia, Karola Siwoni. Program treningu szkoleniowego był nastawiony na pracę w klinczu i kontrolę walki w tej płaszczyźnie.

Więcej informacji na temat kolejnych seminariów oraz otwartych treningów z Andrejem Kulebinem znajdą Państwo na stronie Klub sportowego Octagon Team Kraków.