Podsumowanie MUAYTHAI KINGDOM LEAGUE oraz TURNIEJU PIERWSZYCH WALK w Ząbkach k/Warszawy

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem minionej MUAYTHAI KINGDOM LEAGUE organizowanej przez Muaythai Kingdom.

676

12 października odbyła się Muaythai Kingdom League oraz Turniej Pierwszych Walk dla dzieci, kadetów, juniorów i seniorów, której organizatorem był – trener Rafał Simonides, Pani Joanna Zapert i ich klub Muaythai Kingdom.

Na zawody przyjechało kilkanaście klubów z całej Polski. Odbyły się pojedynki w różnych kategoriach wiekowych i wagowych, a także dodatkowe konkurencje dla naszych najmłodszych pasjonatów sportu muaythai –  Kick-Pads i  Wai-Khru.

Z wynikami odbytych walk można zapoznać się TUTAJ

Najlepszymi zawodnikami w wybranych kategoriach wagowych i wiekowych zostali:
Najlepszy junior – Narożański Grzegorz, Thai Gym Tarnów;
Najlepszy senior – Rogala Michał, Klincz Kielce;
Najlepsza seniorka – Iershova Valentyna, Am Nat Kraków.

Całe wydarzenie nie mogłoby się udać, gdyby nie pomoc klubowiczów Muaythai Kingdom i pasjonatów dyscypliny sportu muaythai, którzy  pomagali rozkładać i złożyć ring, wydawali sprzęt ochronny do walk dla zawodników, czuwali nad przebiegiem całych zawodów.

Dziękujemy w tym miejscu również całemu składowi sędziowskiemu z głównym sędzią na czele Panem Andrzejem Kapustą.

Podziękowania kierujemy także do partnerów: Piotr Tradecki & Uczniowski Klub Sportów Walki Kobra Ząbki, Ambasada Królestwa Tajlandii w Polsce, ThaiSun – Salon masażu tajskiego, Tuk tuk, Lodandroll, MMANIAK.PL, Fairtex, Sunbud, My Photo Paweł Grabowski – sporty walki.

Szczególne podziękowania należą się także organizatorom MUAYTHAI KINGDOM LEAGUE – trenerowi Rafałowi Simonidesowi i Pani Joannie Zapert za serce włożone w przygotowania tego turnieju.

Klub trenera Pana Rafała Simonides i Pani Joanny Zapert otrzymał także puchar od Polskiego Związku Muaythai za organizację turnieju, który to wręczył Wiceprezes Polskiego Związku Muaythai Pan Bogdan Rybka.

Dziękujemy za przyjazd wszystkim klubom, trenerom, zawodnikom i  kibicom za gorący doping oraz wsparcie.

Zapraszamy do obejrzenia obszernej galerii zdjęć z turnieju na Facebooku PZ Muaythai.

Do zobaczenia na kolejnych zawodach!

 

Autor zdjęć: Paweł Grabowski