Gabriela Kuzawińska – wybrana członkiem komisji zawodniczej IFMA

Zapraszamy do zapoznania się z informacją o nominacji naszej zawodniczki Gabrieli Kuzawińskiej na członka komisji zawodniczej.

492

Podczas minionych mistrzostw świata Muaythai IFMA dla seniorek i seniorów nasza zawodniczka Gabriela Kuzawińska została wybrana na członka komisji zawodniczej. Oficjalna nominacja przyszła w dniu dzisiejszym z naszej światowej federacji mauythai IFMA (International Federation of Muaythai Associations).

Życzymy Gabrieli, żeby reprezentowała wszystkie zawodniczki i zawodników pamiętając o 5 filarach Muaythai tj. Honorze, Szacunku, Tradycji, Doskonałości i Fair Play. Korzystała ze swoich praw i głosu, nie zapominając również o swoich obowiązkach dbania o kulturę i tradycję sportu muaythai, bo to zawodniczki i zawodnicy są sercem muaythai.