Kurs sędziego Muaythai – 22 września 2019

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o najbliższym kursie na sędziego Muaythai.

276

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane zgłębianiem przepisów sportowych IFMA (trenerzy, sekundanci, prezesi klubów, zawodnicy, sympatycy, kandydaci na sędziego) do udziału w kursie sędziowskim na Sędziego krajowego Muaythai Polskiego Związku Muaythai.

Wiedza zdobyta na kursie z pewnością pomoże w szkoleniu zawodników oraz zrozumieniu ferowanych werdyktów podczas zawodów sportowych.

Kurs odbędzie się 22 września 2019 roku roku w Krakowie.

Planowane rozpoczęcie o godzinie 10:00

W przypadku zgłoszenia się niewystarczającej liczby osób, zastrzegamy sobie prawo przełożenia kursu na inny termin.

Zgodnie z Regulaminem Finansowym opłata za udział w kursie sędziowskim wynosi 120 zł. Dodatkowo za podejście do egzaminu należy uiścić opłatę w wysokości 30 zł. W przypadku nie zaliczenia egzaminu każde kolejne podejście do niego kosztuje również 30 zł.

Na zakończenie wszyscy chętni będą mogli przystąpić do egzaminu teoretycznego na Sędziego krajowego Muaythai klasy III. Część praktyczna kursu zostanie przeprowadzona podczas najbliższych zawodów. Na zgłoszenia czekamy do 12 września 2019 roku.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na skrzynkę e-mailową: biuro@muaythai.pl Oryginały należy zabrać ze sobą na miejsce.

Poniżej do pobrania wniosek zgłoszeniowy na kurs. Skan wypełnionego wniosku prosimy przesłać na adres e-mail: biuro@muaythai.pl do dnia 12 września 2019 roku, a oryginał należy zabrać ze sobą na miejsce.

Dodatkowo także poniżej przepisy sportowe do zapoznania się przed kursem.

WNIOSEK

PRZEPISY SPORTOWE PZ MUAYTHAI