Podsumowanie konsultacji kadry Polski juniorów i seniorów

Zapraszamy do zapoznania się z krótkim podsumowaniem konsultacji kadry Polski juniorów i seniorów, które odbyły się w dniach 27-29 czerwca 2019 roku w COS Zakopane.

941

W dniach 27-29 czerwca 2019 roku odbyły się konsultacje kadry narodowej Muaythai w Centralnym Ośrodku Sportu – Zakopane. Prowadzone były przez trenera kadry Polski juniorów i seniorów Rafała Simonidesa. W konsultacjach wzięli udział: Nikola Błąkała, Magdalena Rak, Dominika Filec, Paulina Ilnicka, Laura Nowińska, Gabriela Nowak oraz Jakub Posłowski.

Podczas pobytu przeprowadzono szereg zajęć tj. treningi techniczne, warsztaty klinczownia, sparingi, treningi na tarczach, gry integracyjne, bieg górski, szkolenie z zakresu przebiegu i udziału w imprezach rangi międzynarodowej.

Ponadto kadrowicze skorzystali z szerokiej oferty odnowy biologicznej w tym m.in. hydroterapii, sauny, jacuzzi,krioterapii. Dodatkowo każdym z kadrowiczów i kadrowiczek w profesjonalny sposób zaopiekował się rehabilitant Pan Grzegorz Urbański.

W ostatni dzień konsultacji cała grupa udała się na marszobieg szlakiem Tatr, korzystając z górskiego klimatu.

Konsultacje miały na celu poznanie nowych zawodników i zawodniczek, którzy dołączyli do kadry Polski jak również szlifowanie formy przed nadchodzącymi Mistrzostwami Świata, które w przypadku seniorów i seniorek odbędą się w lipcu (Tajlandia), oraz juniorów dla których Mistrzostwa Świata zaplanowane są na przełom września i października (Turcja).