Zaproszenie na obóz letni organizowany przez Szkołę Sztuk Walki Warrior z Łodzi

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami obozu organizowanego przez Szkołę Sztuk Walki Warrior z Łodzi.

579

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi obozu letniego organizowanego przez Szkołę Sztuk Walki Warrior z Łodzi. Będzie to już 30 obóz sztuk walki organizowany przez Warriora w Węgierskiej Górce, połączony z bardzo wieloma atrakcjami dodatkowymi.

Obóz ma charakter otwarty i jest przeznaczony dla wszystkich chętnych.

TERMIN: 30.06-20.07.2019 – 21 DNI – 3 tygodnie
Cena to tylko – 2.300 zł

Wpłat można dokonywać na Sali Szkoły Sztuk Walki Warrior podczas treningów oraz także na konto z dopiskiem „Obóz Letni Warrior 2019” i z danymi uczestnika.
04 1030 0019 0109 8518 0045 9930 – CITI BANK HANDLOWY

Zaliczkę w kwocie – 300 zł należy wpłacić do 20 maja . Zaliczka jest jednocześnie rezerwacją miejsca na obozie. Resztę kwoty wpłacamy do 24 czerwca (poniedziałek) godz. 18.00 wtedy też odbędzie się spotkanie obozowe, na którym będzie trzeba oddać karty kwalifikacyjne oraz wpłacić pozostałą kwotę. Istnieje możliwość wyjazdu na dwa tygodnie w cenie 1.700 zł. Ilość miejsc ograniczona – wpłacenie zaliczki łączy się z rezerwacją miejsca.
Cena obozu obejmuje wszystko i nie ma ukrytych kosztów.

W cenę obozu wchodzi:
1. Transport: wysokiej klasy autokarem z klimatyzacją oraz sprzętem audio-wizualnym.

2. Zakwaterowanie: Węgierska Górka (Beskidy) – Ośrodek Agro-Turystyka „FRESCO” (pokoje 3, 4, 5 osobowe z łazienką, TV, wi-fi, część z tarasami z widokiem na góry) 3 posiłki dziennie + podwieczorki.

3. Do dyspozycji obozowiczów na terenie ośrodka są: boisko do siatkówki plażowej, możliwość gry w piłkę, grill z zadaszeniem, stoły do ping-ponga, piłkarzyki, playstation 4, projektor multimedialny.

4. Treningi sztuk walki z zakresu Muaythai, Jeet Kune Do – Bruce’a Lee, Filipińskich Sztuk Walki. (zajęcia będą odbywały się w profesjonalnej Sali bokserskiej z ringiem oraz na sali gimnastycznej i Hali sportowej).

5. Treningi prowadzone przez utytułowanych i doświadczonych trenerów i zawodników.
6. Gry i zabawy teambuilding połączone z elementami zajęć strzeleckich z różnego rodzaju broni sportowej: Wiatrówka-Strzelba i Pistolet, Marker, Profesjonalny Łuk.

7. Gry scenariuszowe terenowe i miejskie.
http://asr-centrum.pl

8. Wyjazd do parku wodnego na Słowacji „Tatralandia” – Całodniowy pobyt i korzystanie z ogromnej ilości atrakcji parku wodnego (wymagany dowód osobisty lub paszport). https://www.tatralandia.sk/pl/

9. Pobyt w największym parku rozrywki w Polsce „Energylandia” – całodniowy pobyt i korzystanie ze wszystkich atrakcji w tym nowość możliwość skorzystania z największej, najwyższej i najszybszej kolejki w Europie – Mega Coaster Hyperion, która będzie otwarta w tym sezonie.
https://energylandia.pl/news/mega-coaster-hyperion/

10. Wyjazd do Zwardonia na tor kartingowy gdzie przez kilka godzin nasi obozowicze będą mogli skorzystać z różnego rodzaju 10 bardzo szybkich, 9-cio konnych wózków, 2 mniejsze- 6, 5 konne i 2 jeszcze mniejsze, dla najmłodszych kierowców. http://kartingmania.pl

11. Paintball – organizowany przez zaprzyjaźnioną z naszą szkołą od lat Agencję Sportowo Rekreacyjną „CENTRUM” Wojciech i Agnieszka Mrowiec.

12. Pobyt w jednym z większych parków linowych w Polsce „Trollandia” na Górze Żar. http://trollandia.pl/park/gora-zar.html

13. Korzystanie z otwartego basenu w Węgierskiej Górce oraz Boiska-Orlik.

14. Dyskoteki, karaoke, ogniska, chrzest obozowy.

15. Profesjonalna Kadra Pedagogiczna i Instruktorska. Wszyscy uczestnicy są ubezpieczeni, a wyjazd będzie zgłoszony w kuratorium.

Niesamowite treningi, wspaniali goście, fantastyczne atrakcje, przepiękne miejsce, doskonała atmosfera to atuty, które przemawiają za tym abyście skorzystali z naszej oferty.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 602 482 112.