Plebiscyt Sportowe Żary 2018: Sportowcem Roku w kategorii seniorów został utytułowany zawodnik muaythai

Zachęcamy do zapoznania się rozstrzygnięciem Plebiscytu Sportowego w mieście Żary podsumowującego sportowy rok 2018.

351

29 marca w żarskim ratuszu odbyła się ceremonia rozstrzygnięcia Plebiscytu Sportowego podsumowującego sportowy rok 2018. Organizatorami Plebiscytu byli portal sportowezary.pl oraz Urząd Miejski Żary.

Sportowcem Roku w kategorii seniorów został utytułowany zawodnik muaythai –  Maciej Zembik, reprezentujący Żarski Klub Sportów Walki. Po raz kolejny ta najważniejsza nagroda trafiła do rąk reprezentantów dyscypliny sportu muaythai, triumfatorem w 2017 była zawodniczka Zuzanna Matusiewicz. Jest to wielki sukces nie tylko dla  Żarskiego Kluba Sportów Walki, ale i dla wszystkich pasjonatów dyscypliny sportu muaythai.

Podczas rozstrzygnięcia Plebiscytu Sportowego Urząd Miasta Żary nagrodził również wszystkich zawodników i zawodniczki Żarskiego Klubu Sportów Walki za osiągnięcia medalowe Mistrzostw Europy i Mistrzostw Polski Muaythai w 2018. Nagrodzeni zostali: Laura Derej, Klaudia Kukuła, Weronika Płuciennik, Zuzanna Preisner, Szymon Socha, Remigiusz Dąbrowski, Kuba Miciak, a także ich trener Dawid Polok.

Wielkie brawa i szacunek dla zawodników i zawodniczek oraz trenera Żarskiego Klubu Sportów Walki za jego wkład i pracę w sportowy rozwój swoich wychowanków.

Gratulujemy zwycięzcom poszczególnych kategorii, jak i nominowanym i życzymy dalszych sukcesów w 2019 roku.

 

 

Zdjęcia: Małgorzata Fudali-Hakman